Marka SCHARF została stworzona z myślą o wykonawcach którzy pracują z drewnem w różnych postaciach, w szczególności stawiając różnego rodzaju konstrukcje drewniane. Naszą dewizą jest jakość, co dla wykonawcy oznacza łatwość i szybkość mocowania a następnie odpowiednią wytrzymałość danego łącza. Firma BUD-MET, jako wyłączny przedstawiciel marki SCHARF na Polskę, zapewnia swoim klientom wysokiej jakości łączniki do drewna i narzędzia do ich wbijania czy wkręcania. W naszej ofercie znajdą Państwo szeroką gamę wkrętów ciesielskich, gwoździ na papierze i na drucie jak i urządzeń pneumatycznych i gazowych do ich mocowania.

Śledząc na bieżąco aktualne wymogi rynku i wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, wzbogacamy naszą ofertę w nowe rozwiązania techniczne. Wykorzystując naszą wiedzę i doświadczenie, służymy fachowym doradztwem w zakresie doboru odpowiednich narzędzi oraz łączników. Bezpośrednie prezentacje i próby u klienta gwarantują podjęcie prawidłowych decyzji o zakupie. Nasza wszechstronna wiedza o rynku narzędzi pneumatycznych, gazowych i łączników, profesjonalna polityka firmy i partnerska współpraca z producentami pozwala nam spełnić oczekiwania naszych najbardziej wymagających odbiorców.

Nasze rozwiązania pozwolą Państwu poprawić wydajność i komfort pracy, obniżyć koszty związane z zakupem materiałów, jak również uniknąć nadmiernych zapasów magazynowych. Naszym priorytetem jest zagwarantowanie klientom niezmiennie wysokiej jakości oferowanego asortymentu, szybkiej realizacji dostaw, konkurencyjnych cen oraz wsparcia logistyczno-merytorycznego.

Serdecznie zapraszamy do współpracy

Najwyższej jakości narzędzia i łączniki